Finisaż w Warszawie

ZAPROSZENIE

Przypominamy o wystawie trwającej do końca listopada.

Z przyjemnością informujemy, że 19.11.2019 o godz. 18.00 odbędzie się finisaż.

W tym dniu planuje się prelekcję Lucyny Borczuch na temat naszego najpiękniejszego zabytku, ze szczególnym uwzględnieniem opon wielkopostnych.

Serdecznie zapraszamy.

RELACJA

19 listopada 2019 r. w Bibliotece Publicznej im. St. Staszica w dzielnicy Bielany m.st. Warszawy w Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży odbyło się spotkanie fotografika Janusza Skórzewskiego z grupą osób interesujących się tematem architektury i przyrody. Autor zdjęć był również dwukrotnie z aparatem w Orawce. Plon jego wizyty zaprezentowano tym razem we wspomnianej czytelni. Jest to miejsce liczące się na mapie kulturalnej dzielnicy, odbywają się tutaj często spotkania autorskie i wystawy. Trwająca właśnie teraz wystawa spotkała się z bardzo życzliwym przyjęciem odbiorców. Mamy nadzieję, że zachęci do odwiedzenia kościoła in situ!

Przy okazji wystawy, na której pokazano z Orawki aż 40 zdjęć w dużym formacie (również baner pod sufitem), odbyła się prelekcja dotycząca kurtyn wielkopostnych, realizowana w ramach projektu „Indygo w świątyni”.

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji Biblioteki za możliwość prezentacji naszego zabytku, a licznym uczestnikom za ciepłe przyjęcie wystawy i prelekcji!

zdj.K.Chmarra

zdj.K.Chmarra

 

zdj.K.Chmarra

zdj.K.Chmarra